Dane-Elec zLight NoLimit 8GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 8 GB |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 8 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 11,7 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 4 MB/s |
| Lengte | 6 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Dikte | 17 mm |
| Kleur | Zwart |
| Omvang | 5,6 cm³ |
| SKU | DA-ZP-08GZLNO-R | |
| EAN | 5390800090840 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 27 mei 2009 |