Duracell Capless USB Flash Drive 16GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 16 GB |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 16 GB |
| Vingerafdruk lezer |
| Lengte | 12 mm |
| Breedte | 62 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Kleur | Zwart |
| Omvang | 17,1 cm³ |
| SKU | DU-ZP-16GCA2-C | |
| EAN | 5052217383365 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 februari 2011 |