Duracell High Performance 64GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 64 GB |
| Micro-USB | |
| USB Type-C |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 64 GB |
| Vingerafdruk lezer | |
| PIN-beveiligde toegang |
| Lengte | 10 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Dikte | 24 mm |
| Kleur | Oranje |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 13,2 cm³ |
| SKU | DRUSB64HP | |
| EAN | 5055190177273 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 15 september 2016 |