Freecom Data Bar 8GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 8 GB |
| U3 functionaliteit |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 8 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED |
| Opgegeven leessnelheid | 8 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 7 MB/s |
| Lengte | 65 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Kleur | Zwart |
| Omvang | 11,7 cm³ |
| Geschikt voor ReadyBoost |
| SKU | 29154 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 28 september 2007 |
Wij testten 32 USB-sticks en geven je een overzicht van de snelste, de mooiste en de kleinste.
3 januari 2008 08:40