Freecom DataBar Secure 8GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 8 GB |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 8 GB |
| Lengte | 18 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Kleur | Zilver |
| Omvang | 11,5 cm³ |
| SKU | 35463, 56170 | |
| EAN | 4021801354631, 0401801354631 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 1 november 2010 |