Freecom USBCard 4GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 4 GB |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 4 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 8 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 7 MB/s |
| Lengte | 86 mm |
| Breedte | 54 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Kleur | Zwart |
| Omvang | 9,2 cm³ |
| SKU | 56183 | |
| EAN | 0023942561835 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 april 2012 |