Kingston DataTraveler 100 G2 4GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 4 GB |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 4 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 10 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 5 MB/s |
| Lengte | 22 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Dikte | 13 mm |
| Kleur | Zwart |
| Omvang | 19,9 cm³ |
| SKU | DT100G2/4GB | |
| EAN | 0740617178500 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 september 2010 |