Kingston DataTraveler G3 8GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 8 GB |
| USB Type-C |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 8 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 10 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 5 MB/s |
| Lengte | 22 mm |
| Breedte | 66 mm |
| Dikte | 11 mm |
| Kleur | Wit |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 15,7 cm³ |
| SKU | DTIG3/8GB, DTIG3/8GBDER, DTIG3/8GBZ, DTIG38GBZ, DTIG3/8GBCL | |
| EAN | 0740617171761, 0740617177374 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 15 augustus 2010 |