Kingston DataTraveler R3.0 16GB (USB 3.0)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| U3 functionaliteit |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| Daadwerkelijke capaciteit | 14,6 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 70 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 30 MB/s |
| Lengte | 70 mm |
| Breedte | 23 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Kleur | Zwart/Blauw |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 19,7 cm³ |
| SKU | DTR30/16GB, DTR30/16GBER | |
| EAN | 0740617203899, 0740617207552 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 juni 2012 |