LaCie iamaKey 8GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 8 GB |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 8 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 30 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 10 MB/s |
| Lengte | 57 mm |
| Breedte | 24 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Omvang | 4,1 cm³ |
| SKU | 130870 | |
| EAN | 3660619108701 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 december 2009 |