Sandisk Cruzer Edge 64GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 64 GB |
| USB Type-C |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 64 GB |
| Vingerafdruk lezer |
| Lengte | 45 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Kleur | Rood |
| Vormfactor | Glij |
| Omvang | 7,2 cm³ |
| SKU | SDCZ51-064G-B35 | |
| EAN | 0619659098414, 4054842267189, 5054814517372, 6196590984142 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 5 november 2013 |