Sandisk Cruzer Fit 16GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 16 GB |
| USB Type-C |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 16 GB |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Lengte | 22 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 2,2 cm³ |
| SKU | SDCZ33-016G-B35, SDCZ33016GB35, 002894 | |
| EAN | 0619659070632, 0072091605488, 0087944678380, 0741329041151, 5054230372128, 6196590706324 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 24 augustus 2011 |