Sandisk Cruzer Fit 32GB Silver
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 32 GB |
| USB Type-C |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Capaciteit | 32 GB |
| Vingerafdruk lezer | |
| Data-encryptie | |
| PIN-beveiligde toegang |
| Lengte | 13 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Omvang | 1,5 cm³ |
| SKU | SDCZ33-032G-G35 | |
| EAN | 0619659171797 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 juni 2019 |