Sharkoon Flexi-Drive Sprint Plus 16GB Black
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 190 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 40 MB/s |
| Lengte | 19 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Blauw |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 9,6 cm³ |
| SKU | 4044951013722, IMEL0P1 | |
| EAN | 4044951013722 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 augustus 2014 |