Sharkoon Flexi-Drive Sprint Plus 64GB
- Bekijk onze review
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 64 GB |
| U3 functionaliteit |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 64 GB |
| Daadwerkelijke capaciteit | 58,8 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 190 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 40 MB/s |
| Lengte | 19 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Blauw |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 9,6 cm³ |
| SKU | 4044951013746, IMGL0P1 | |
| EAN | 4044951013746 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 juli 2014 |
Wij testten van 42 USB 3.0 geheugensticks met een opslagcapaciteit van minimaal 32 GB. Zoals te verwachten lopen de snelheden flink uiteen; van tergend traag tot bloedsnel.
14 mei 2015 05:59