TDK TF30 16GB Blue
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| Lengte | 53 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Blauw |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 8,6 cm³ |
| SKU | T78963 | |
| EAN | 4902030789633 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 21 augustus 2014 |