Transcend JetFlash 700 16GB Black
- Bekijk 2 reviews
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Capaciteit | 16 GB | |
| U3 functionaliteit | ||
| USB Type-C | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,69 / GB |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 70 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 20 MB/s |
| Lengte | 70 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Zwart |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 12,1 cm³ |
| SKU | TS16GJF700, FD3-016G-TR700 | |
| EAN | 0760557819455, 5053313221452, 7605578194552 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 maart 2011 |
Bij USB-sticks van 16 GB of groter is een snelle USB 3.0-verbinding geen overbodige luxe. Maar welke stick is het snelst? Hardware.Info vergelijkt er 13.
4 januari 2012 05:59
Mondjesmaat komen USB 3.0 USB-sticks beschikbaar. Onlangs stuurde Transcend ons de nieuwe JetFlash 700 modellen toe.
27 juni 2011 05:59