AEG FES5368XZM
| Plaatsing | Semi ingebouwd |
| Aantal couverts | 13 |
| Plaatsing | Semi ingebouwd |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 13 |
| Kleur | Zilver |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,9 l |
| Vermogen | 1.950 W |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 57,5 cm |
| Hoogte | 81,8 cm |
| Gewicht | 38,1 kg |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Uitgestelde start |
| SKU | FES5368XZM | |
| EAN | 7332543809929 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 juni 2022 |