AEG FFB64607ZW 6000 SatelliteClean
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Aantal couverts | 13 |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 13 |
| Kuip materiaal | Roestvast staal |
| Kleur | Wit |
| Bestekkorf |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,9 l |
| Vermogen | 1.950 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 62,2 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 41,3 kg |
| Beladingssensor | |
| Droogklasse | A |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Uitgestelde start | |
| Resttijd weergave |
| SKU | 911 514 190 | |
| EAN | 7333394009162 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 mei 2023 |