AEG FFB64627ZW
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Aantal couverts | 13 |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 13 |
| Kinderslot | |
| Kleur | Wit |
| Bestekkorf |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,735 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,9 l |
| Vermogen | 1.950 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 62,2 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 42 kg |
| AquaStop |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale afwastemperatuur | 60 °C |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Uitgestelde start | |
| Resttijd weergave |
| SKU | FFB64627ZW | |
| EAN | 7333394009148 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 juli 2023 |