AEG FSB53607Z
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 13 |
| Energieklasse | A+++ |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Watertoevoer | Koud |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 13 |
| Kinderslot | |
| Kleur | Wit |
| Bestekkorf |
| Onthardingssysteem | |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,82 kWh |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 234 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 10 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.772 l |
| Vermogen | 1.950 W |
| Energieklasse | A+++ |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 53,82 |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 37,6 kg |
| Beladingssensor | |
| Droogklasse | A |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 3 |
| Maximale afwastemperatuur | 60 °C |
| Aantal wasprogramma's | 7 |
| Uitgestelde start | |
| Resttijd weergave |
| SKU | 911 536 401, 911536584 | |
| EAN | 7332543671564, 7333394014258 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 13 februari 2020 |