AEG FSE64637P 7000 GlassCare
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 13 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 13 |
| Bestekkorf |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,74 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 10,5 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.940 l |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 62,2 cm |
| Hoogte | 85,5 cm |
| Gewicht | 41,3 kg |
| Beladingssensor | |
| Droogklasse | A |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Uitgestelde start |
| SKU | 911 434 826, 911434865 | |
| EAN | 7332543978366 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 4 april 2023 |