AEG FSE7470AP
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 15 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 15 |
| Kuip materiaal | Roestvast staal |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 76 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 11 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 30,8 l |
| Vermogen | 2.200 W |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 38,7 kg |
| Droogklasse | A |
| AquaSensor |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Aantal wasprogramma's | 7 |
| Uitgestelde start |
| SKU | 911434763 | |
| EAN | 7332543810710 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 februari 2022 |