AEG FSE75768P
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Aantal couverts | 14 |
| Kleur | Wit |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,64 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,9 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.772 l |
| Vermogen | 2.200 W |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte | 82,5 cm |
| Gewicht | 38,4 kg |
| Droogklasse | A |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale afwastemperatuur | 60 °C |
| Aantal wasprogramma's | 7 |
| Uitgestelde start | |
| WiFi |
| SKU | 911 434 831, FSE75768P | |
| EAN | 7332543986767 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 april 2023 |