AEG FSE76727P
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Watertoevoer | Warm/Koud |
| Aantal couverts | 14 |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,54 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 10,9 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 3.053 l |
| Vermogen | 2.200 W |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte | 82,5 cm |
| Gewicht | 38 kg |
| AquaSensor |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Uitgestelde start |
| SKU | 911 434 887 | |
| EAN | 7333394026350 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 september 2023 |