AEG FSE83847P
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 14 |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,848 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 11 l |
| Vermogen | 2.200 W |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 81,8 cm |
| AquaSensor |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 7 |
| Uitgestelde start |
| SKU | FSE83847P | |
| EAN | 7332543840564 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 juni 2022 |