Beko BDFN36641WD
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Zout indicator |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 66 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 66 kg |
| Beladingssensor | |
| Droogklasse | A |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Uitgestelde start |
| SKU | 7662100777 | |
| EAN | 8690842527135 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 augustus 2023 |