Beko BDIN38420Q
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Aantal couverts | 14 |
| Kuip materiaal | Roestvast staal |
| Kleur | Wit |
| Bestekkorf |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,95 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,5 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.660 l |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 36,9 kg |
| Droogklasse | A |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Minimale afwastemperatuur | 35 °C |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Uitgestelde start |
| SKU | BDIN38420Q, 7619303977 | |
| EAN | 8690842435256 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 8 september 2022 |