Beko BDIN38650C
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 16 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Watertoevoer | Koud |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 16 |
| Kuip materiaal | Roestvast staal |
| Kinderslot | |
| Besteklade | |
| Bestekkorf |
| Onthardingssysteem | |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,664 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,5 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.660 l |
| Vermogen | 2.100 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 81,8 cm |
| Gewicht | 39,6 kg |
| Droogklasse | B |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Minimale afwastemperatuur | 35 °C |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Uitgestelde start | |
| Resttijd weergave |
| SKU | BDIN38650C, 7635102477 | |
| EAN | 8690842471001 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 1 september 2022 |