Bosch Serie 4 SMV4HTX33E
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 12 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 12 |
| Kuip materiaal | Roestvast staal |
| Kleur | Zwart |
| Bestekkorf |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,824 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,5 l |
| Vermogen | 2.400 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 81,5 cm |
| Gewicht | 34,6 kg |
| AquaStop |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Uitgestelde start |
| SKU | SMV4HTX33E | |
| EAN | 4242005178919 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 24 januari 2023 |