Bosch Smv4evx00e Serie 4 Efficientdry
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 14 |
| Kuip materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zilver |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,747 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9 l |
| Vermogen | 2.400 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 81,5 cm |
| Gewicht | 35,4 kg |
| AquaStop |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Uitgestelde start | |
| WiFi |
| EAN | 4242005382316 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 24 oktober 2023 |