Bosch SMV4EVX02E
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 14 |
| Kuip materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zilver |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,75 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.520 l |
| Vermogen | 2.400 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 72,5 cm |
| Gewicht | 35 kg |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Uitgestelde start | |
| WiFi |
| SKU | SMV4EVX02E | |
| EAN | 4242005382323 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 8 december 2023 |