Inventum IVW6010A
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 12 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Watertoevoer | Koud |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 12 |
| Kuip materiaal | Roestvast staal |
| Bestekkorf |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,92 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 11 l |
| Vermogen | 1.800 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 81,5 cm |
| Gewicht | 32 kg |
| Droogklasse | A |
| AquaStop |
| Geluidsniveau | 49 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 6 |
| Minimale afwastemperatuur | 45 °C |
| Maximale afwastemperatuur | 65 °C |
| Aantal wasprogramma's | 5 |
| Uitgestelde start |
| SKU | IVW6010A | |
| EAN | 8712876150094 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 12 mei 2022 |