Miele G 7272 SC Vi
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Afneembaar bovenblad | |
| Aantal couverts | 14 |
| Besteklade | |
| Bestekkorf |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,54 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 8,4 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 1.932 l |
| Hoogte | 77 cm |
| Droogklasse | A |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 8 |
| Minimale afwastemperatuur | 45 °C |
| Maximale afwastemperatuur | 75 °C |
| SKU | 11886290, G 7272 SC VI | |
| EAN | 4002516470250 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 februari 2022 |