Samsung DW60BG830I00ET
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Kuip materiaal | Roestvast staal |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade | |
| Bestekkorf |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,64 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 8 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.240 l |
| Vermogen | 2.100 W |
| Breedte | 59,5 cm |
| Diepte | 55,2 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 7 |
| Aantal wasprogramma's | 9 |
| Uitgestelde start | |
| WiFi |
| SKU | DW60BG830I00ET | |
| EAN | 8806094608779 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 16 juni 2023 |