Siemens SN23EC03ME
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 14 |
| Kuip materiaal | Roestvast staal |
| Kinderslot | |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,635 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9 l |
| Vermogen | 2.400 W |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 84,5 cm |
| Gewicht | 52,1 kg |
| Beladingssensor | |
| Droogklasse | A |
| AquaSensor | |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Uitgestelde start | |
| WiFi | |
| Resttijd weergave |
| SKU | SN23EC03ME | |
| EAN | 4242003947920 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 26 oktober 2023 |