Siemens Sn67zx06ce Iq700 Variospeed Plus
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,645 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9 l |
| Vermogen | 2.400 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 81,5 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| AquaSensor | |
| AquaStop |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Uitgestelde start | |
| WiFi | |
| Resttijd weergave |
| EAN | 4242003942802 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 oktober 2023 |