Pioneer VSX-520-K
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Kanalen | 5.1 |
| Vermogen per kanaal | 130 W |
| Kleur | Zwart |
| THX-gecertificeerd | |
| Afstandsbediening | |
| Geschikt voor 3D | |
| Afmetingen - Breedte | 42 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 15,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 34,8 cm |
| Analoge audio ingangen | 6 |
| Analoge audio uitgangen | 2 |
| HDMI ingangen | 3 |
| HDMI uitgangen | 1 |
| Component ingangen | 2 |
| Component uitgangen | 1 |
| Composiet ingangen | 4 |
| Composiet uigangen | 1 |
| Coaxiale digitale audio ingangen | 1 |
| Coaxiale digitale audio uitgangen | 0 |
| Optische digitale audio ingangen | 2 |
| Optische digitale audio uitgangen | 0 |
| Meerkanaals analoge audio ingang | |
| Netwerkaansluiting | |
| Platenspeler aansluiting | |
| Koptelefoon aansluiting |
| FM-tuner | |
| Voorkeuzezenders | 30 |
| SKU | VSX-520-K | |
| EAN | 4988028108877 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 oktober 2010 |