AgfaPhoto Photo Action Cam AC 5000
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 4,11 cm |
| Afmeting - breedte | 5,93 cm |
| Afmeting - diepte | 2,93 cm |
| Gewicht | 36 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 2 cm |
| Beeldstabilisatie |
| 720p |
| Fotomodus |
| SD | |
| SDHC |
| HDMI | |
| USB |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | AC5000, AC5000GR | |
| EAN | 3760265541843 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 6 april 2021 |