AgfaPhoto Realimove CC2700
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 5,9 cm |
| Afmeting - breedte | 12,6 cm |
| Afmeting - diepte | 5,7 cm |
| Gewicht | 253 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 3 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie | |
| Gezichtsdetectie |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 18 |
| 720p |
| Ingebouwde flitser |
| SD | |
| SDHC |
| HDMI | |
| USB |
| SKU | CC2700, CC2700BK | |
| EAN | 3760265541638 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 6 maart 2023 |