Canon XA70
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p | |
| 2160p (4K) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 9,1 cm |
| Afmeting - breedte | 11 cm |
| Afmeting - diepte | 21,4 cm |
| Gewicht | 990 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 3,5 cm |
| Beeldstabilisatie | |
| Geschikt voor 3D opnames |
| Optische zoom | |
| Optisch zoombereik | 15 |
| Autofocus | |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 20 |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Ingebouwde flitser |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| USB |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | 5736C006AA, 5736C006 | |
| EAN | 8714574672793 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 april 2023 |