DJI Action 2 Dual-Screen Combo
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p |
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 7,8 cm |
| Afmeting - breedte | 3,9 cm |
| Afmeting - diepte | 2,23 cm |
| Gewicht | 120 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/1,7 inch |
| Sensor aantal megapixels | 12 MPixel |
| LCD scherm diagonaal | 1,76 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie | |
| Gezichtsdetectie |
| Optische zoom | |
| Autofocus | |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 4 |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Externe microfoonaansluiting |
| Intern geheugen | |
| Intern geheugencapaciteit | 32 GB |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | CP.OS.00000183.01, DJI-ACTION2-COMBO | |
| EAN | 6941565920362 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 10 december 2021 |