DJI Osmo Pocket 3
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 13,97 cm |
| Afmeting - breedte | 4,22 cm |
| Afmeting - diepte | 3,35 cm |
| Gewicht | 179 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2 |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| USB |
| SKU | DJI-POCKET-3, CP.OS.00000301.02 | |
| EAN | 6941565969873 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 30 oktober 2023 |