GoPro Hero8 Black
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p | |
| 1440p (2.5K) | |
| 2160p (4K) |
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 4,86 cm |
| Afmeting - breedte | 6,63 cm |
| Afmeting - diepte | 2,84 cm |
| Gewicht | 126 gram |
| High Definition | |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 2 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie | |
| Gezichtsdetectie |
| Autofocus | |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 2 |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Fotomodus |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | CHDHX-801-RW, CHDHX-802-RW | |
| EAN | 0818279024289, 0818279026016 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 16 oktober 2019 |