Insta360 GO 3 64GB
- Alle videocamera's
-
Uitvoeringen
| Afmeting - hoogte | 2,32 cm |
| Afmeting - breedte | 2,56 cm |
| Afmeting - diepte | 5,44 cm |
| Gewicht | 35 gram |
| High Definition | |
| Sensor grootte | 1/2,3 inch |
| LCD scherm diagonaal | 2,2 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2,2 |
| Fotomodus |
| Intern geheugen | |
| Intern geheugencapaciteit | 64 GB |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | 2007154776 | |
| EAN | 6970357854776 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 juli 2023 |