Insta360 One X2
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p | |
| 1440p (2.5K) | |
| 2160p (4K) |
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 1,13 cm |
| Afmeting - breedte | 0,462 cm |
| Afmeting - diepte | 0,298 cm |
| Gewicht | 149 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/2,3 inch |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2 |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/2 |
| Fotomodus |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | CINOSXX-A | |
| EAN | 6970357851805 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 december 2020 |