JVC GY-HM180E
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p | |
| 2160p (4K) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 19,1 cm |
| Afmeting - breedte | 14,9 cm |
| Afmeting - diepte | 30,7 cm |
| Gewicht | 1.600 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/2,3 inch |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 3,5 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie | |
| Geschikt voor 3D opnames | |
| Gezichtsdetectie |
| Optische zoom | |
| Optisch zoombereik | 12 |
| Autofocus | |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 24 |
| Groothoek | 4,67 mm |
| Tele | 56,04 mm |
| Filtermaat | 62 mm |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/3,5 |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/3,5 |
| Stereo | |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| Hoofdtelefoon (3,5 mm) | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | GYHM180E | |
| EAN | 4975769455698 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 juli 2018 |