JVC GZ-F125 Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 5,95 cm |
| Afmeting - breedte | 6 cm |
| Afmeting - diepte | 12,2 cm |
| Gewicht | 288 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 3 cm |
| Touchscreen | |
| Geschikt voor 3D opnames | |
| Gezichtsdetectie |
| Optische zoom | |
| Optisch zoombereik | 40 |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 200 |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| SKU | GZ-F125BEU, GZ-F125B | |
| EAN | 4975769435195 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 december 2015 |