Panasonic HC-V785 Black
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 7,3 cm |
| Afmeting - breedte | 6,5 cm |
| Afmeting - diepte | 13,9 cm |
| Gewicht | 351 gram |
| High Definition | |
| Sensor grootte | 1/2,3 inch |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 7,6 cm |
| Beeldstabilisatie | |
| Geschikt voor 3D opnames |
| Optische zoom | |
| Optisch zoombereik | 20 |
| Autofocus | |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 1.500 |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/3,6 |
| 720p |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | HC-V785EG-K | |
| EAN | 5025232924479 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 november 2022 |