Sony FDR-AX53
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 8,1 cm |
| Afmeting - breedte | 7,4 cm |
| Afmeting - diepte | 16,8 cm |
| Gewicht | 635 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/2,5 inch |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 3 cm |
| Optische zoom | |
| Digitale zoom | |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2 |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/3,8 |
| Video indeling | AVCHD |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC | |
| Memory Stick |
| HDMI | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | FDRAX53VGPDI.EU | |
| EAN | 5013493371309 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 30 juli 2019 |